Život v TNT

Cílem TNT je, aby se jeho zaměstnanci cítili jako součástí něčeho většího a nechodili každý den pouze do práce.

Každý ze zaměstnanců má tak možnost přispět svým nápadem, který zlepší fungování TNT, má možnost podílet se na výsledcích společnosti.

TNT má ideální velikost. Jsme firmou, která má takový počet zaměstnanců, že každému je umožněn profesní a osobností rozvoj, zároveň ale ještě nejsme tak velcí, abychom byli firmou anonymní. Všichni se známe jménem.

TNT neklade meze, vždy záleží pouze na konkrétním člověku, jak se svou profesní dráhou u nás naloží. Máme tak mezi sebou ty, kteří pro TNT pracují již pěknou řádku let, někteří z nich jsou spokojení tam, kde jsou, jiní se z řadových zaměstnanců po skvělých výkonech stali vynikajícími specialisty, či dokonce vrcholovými manažery.

V zaměstnání každý z nás tráví velkou část svého života. Chceme, aby zaměstnanci TNT byli ti, kteří do práce chodí rádi, s chutí a měli pocit, že jejich činnost zde je smysluplná.

TNT se snaží o maximální efektivitu a produktivitu ve všech oblastech, což v praxi znamená, že netrpíme tzv. přezaměstnaností, máme správný počet zaměstnanců na těch správných místech a očekáváme, že zaměstnanci ze sebe vydají to nejlepší.

Co TNT svým zaměstancům přináší

V TNT panují partnerské vztahy, pokud chceme od zaměstnanců skvělý pracovní výkon, aby k práci přistupovali dynamicky a s úsměvem, je jasné, že i my musíme neustále podávat skvělý výkon jako zaměstnavatel a tak neustále uvažujeme, jak být ještě lepší. K tomu nám pochopitelně pomáhají i samotní zaměstnanci tím, že nám aktivně sdělují, co by uvítali.

Každý zaměstnanec je pro nás důležitý a chceme, aby každý věděl, že si odvedené práce vážíme a je pro nás přínosná. Nabízíme tak nejen atraktivní mzdové podmínky, které pravidelně na základě výkonu zaměstnance a údajů z trhu revidujeme, ale též balíček benefitů, do kterého každý rok investujeme desítky tisíc na každého jednotlivce.

Benefity vybíráme tak, aby pomohly rodinnému rozpočtu, ale zároveň přinášely radost jak zaměstnancům přímo, tak jejich blízkým. Jenže… ani atraktivním duem mzda + benefity to u nás nekončí…

Neustále dbáme, abychom zlepšovali pracovní prostředí pro naše zaměstnance. V TNT tak najdete stovky květin, které zdobí interiéry společnosti, všichni zaměstnanci mají k dispozici ergonomické a pohodlné židle, stejně jako další ergonomické a ochranné pomůcky. Pokud i tak někoho ze zaměstanců rozbolí záda, může židli vyměnit za balón, či využít naši lékarničku, která je určena pro zažehnání akutních stavů, které se nám mohou v průběhu dne přihodit. V průběhu pracovní doby zaměstnancům poskytujeme neomezený přísun tekutin v podobě různých druhů čajů a kávy.

V prostorách TNT jsou k dispozici dvě knihovničky. Jedna s krásnou literaturou, která má velice volný režim, kde si zaměstnanci knihy půjčují, po přečtení vrací a pokud jim např. vypůjčená kniha chybí ve sbírce a chtějí si jí ponechat, zkrátka místo ní přinesou jinou. Druhá knihovnička je plná odborných titulů, díky nimž mohou zaměstnanci ve volném čase zlepšovat své tzv. Měkké dovednosti a která je velmi oblíbená. V rámci každého roku navíc pořizujeme tituly nové.

Myslíme i na aktivní zaměstnance, kteří chtějí jezdit do práce na kole. Kromě venkovního posezení je na centrále společnosti tak stojan na kola a zaměstnanci mají možnost se po ranním sportovním výkonu v zázemí společnosti osprchovat.

Naši zaměstnanci jsou hrdí, že v TNT pracují a mají možnost objednávat si upomínkové předměty TNT nejen pro sebe, ale též pro své blízké. Díky jejich radosti mohla vzniknout koláž na této stránce.

Každý ze zaměstnanců má možnost připojit se k existující skupince nadšenců, která má štědrý rozpočet na vymýšlení různých akcí pro své kolegy. V minulosti jsme tak díky nim posilovali svou imunitu, ozdobili své domovy vánoční, či velikoční dekorací, jeli jsme sjíždět divokou řeku, učili se, jak jíst zdravěji, prošli jsme prakticky základy sebeobrany, či jsme bojovali s podzimní depresí pomocí vitamínu Č. Č jako čokoláda.

To vše zkrátka proto, že do TNT nechodíme jen do práce. To vše zkrátka proto, že s TNT žijeme.

Centrála společnosti

Lokalita centrály společnosti byla vybírána s ohledem na maximální efektivitu našeho podnikání. Vybrali jsme tak, abychom byli napojeni na důležité dopravní tepny a zároveň byli v těsné blízkosti letiště tak, abychom mohli přinášet co největší přidanou hodnotu pro zákazníky.

TNT sídlí na okraji Prahy, v těsné blízkosti Pražského okruhu a D5, zároveň velice blízko Zličína, kde je nejen konečná stanice metra, ale též výstupní/nástupní bod pro mnoho příměstských autobusů z Prahy – západ. V neposlední řadě jsme jen malý kousek od železniční zastávky.

Co je nespornou výhodou TNT, byť centrálně nesídlíme přímo v Praze, našim zaměstnancům poskytujeme mzdy a benefity minimálně stejné, jako jsou v našem hlavním městě. Naše společnost je tak nejen zajímavá jako alternativa pro obyvatele Středočeského kraje, kteří nemusí dojíždět až do hlavního města, ale je též výborně dostupná pro obyvatele Prahy, kteří se chtějí dostat z městského shonu. Přímo do našeho areálu jezdí naše smluvní doprava od metra Zličín, která je pro naše zaměstnance zdarma, též je ale možné v areálu pohodlně a bezpečně zaparkovat svůj vůz.

Všem zaměstnancům navíc společnost každý měsíc poskytuje příspěvěk na dopravu do zaměstnání.

Zivot v TNT_Side